Takže bych chtěla začít tím, že jsem byla naprosto překvapená s tím, jak krásné místo pro naší svatbu přichystala a zorganizovala paní Ožanová ve spolupráci s pomocníky její režie.
Chtěli bychom jim tímto moc poděkovat za krásný den, a v podstatě i domluvené počasí, jelikož z toho jsme měli největší obavy ale nakonec vše naprosto dokonalý! Místo, jídlo, ubytování, obsluha, mohla bych tu chválit a chválit, protože si to vážně zaslouží.
Takže za nás jen v pozitivních ohlasech a budeme chválit, kudy budeme chodit.
Ještě jednou moc děkujeme a určitě naše návštěva u Vás, nebyla poslední ❤️💐

Rodina Soukupova : svatba 24. 9. 2022

Penzion je velmi krásný, útulný a okolí je ještě úžasnější. Proto jsme si toto místo vybrali pro naši svatbu, která se povedla na výbornou. Paní majitelka je velmi příjemná a sympatická, stejně tak i její manžel a celý personál. Vše je velice profesionální a je radost cokoliv řešit a domlouvat. Co se kuchyně týče, tak naprosto parádní, vše vynikající a v prvotřídní kvalitě. Výzdoba se taktéž povedla na výbornou. Paní majitelka nám zajistila i krásnou květinovou výzdobu, dort, domluvila i bezvadného DJ a populárního kouzelníka. Což nám krásně zpestřilo celý den, na který budeme celý život rádi vzpomínat.

Na penzion se tak vždy budeme rádi vracet a pokaždé si na ten „Náš“ den zavzpomínáme.

Děkujeme paní Ožanové a jejímu týmu za to, jak připravili náš svatební den. Poradit si dokázali s poruchou obecního vodovodu, venkovní hostinu nachystali během půl hodiny poté, co přestalo pršet. Říká se, že člověk má svatbu jednou, dvakrát, třikrát za život. Jsme rádi, že jsme tu naši svěřili profesionálům U Zběhlíka.

V penzionu U Zběhlíka jsme jsme měli tu čest prožít s partnerem náš nejkrásnější den. Přesto, že nám počasí moc nepřálo a svatba se musela z části konat uvnitř, což nás mrzelo vzhledem k umístění penzionu v nádherné přírodě, vše se vydařilo na jedničku. Personál penzionu je velice vstřícný a udělá pro vás i nemožné (nám například třikrát stěhovali svatební tabuli z venkovních prostor do vnitřních). Stejně jako personál, tak i paní majitelka zvládla organizaci svatebního dne i všech hostů naprosto dokonale. Co se týká cateringu, místní kuchaři jsou opravdoví páni svého řemesla. Připravili nám luxusní menu, které všichni hosté jednohlasně chválili.
Prostředí penzionu je klidné, v krásné přírodě. Majitelé mají i několik zvířat, které krásně podbarvují celou atmosféru.
Pokud hledáte místo pro svatbu, které Vás okouzlí svou atmosférou, mohu penzion U Zběhlíka s čistým svědomím doporučit. Personál a majitelé udělají vše proto, aby jste byli naprosto spokojeni.

Penzion u Zběhlíka je nádherné místo samo o sobě, které jsme si zvolili pro naši svatbu. Nikdy by však náš den nebyl tak perfektní bez naprosto úžasného a profesionálního přístupu paní Ožanové. Celá svatba, od prvotních příprav až do úplného konce, byla čistě v její režii. A výsledek stál opravdu za to! S takovou ochotou, se kterou paní Ožanová jednala a plnila naše přání po celý den, se málokde setkáte. A opravdu smekám před neskutečnou improvizací, kterou nám paní Ožanová předvedla. Protože počasí neporučíte a přeorganizovat tak velkou svatbu kvůli dešti je opravdový oříšek, se kterým si však paní Ožanová dokázala poradit k naprosté spokojenosti všech. Takže za nás jedno obrovské díky a veliký palec nahoru ❤️

Rád bych se podělil o dojmy z Restaurace a penzionu U Zběhlíka, kde jsme měli o víkendu svatbu. Už dříve se jednalo o vyhlášenou restauraci. Nyní s novými majiteli (manželi Ožanovými) jde navíc o ideální místo pro pořádání svateb. Celá svatba se odehrávala v areálu penzionu – obřad u jezírka, hostina mezi chaloupkami, večerní párty v restauraci a ubytování v útulných pokojích. Paní Ožanová si vyslechla naše představy – pohodová atmosféra, nenucená zábava a nabídka veganského jídla – a připravila nám svatbu na míru. Přestože zvládnou U Zběhlíka zajistit prakticky vše, není problém si přivést vlastního oddávajícího, fotografa, atd.. Obrovský kus práce odvedli manželé Ožanovi v den naší svatby, kdy kvůli proměnlivému počasí zvládli pohotově přesunout celou hostinu nejprve dovnitř a následně opět ven. Kromě toho se postarali o výzdobu, organizaci obřadu, vítání a koordinaci hostů a dodání potřebných dokumentů na matriku. Pokud se nechcete ze svatby stresovat, ale užít si ji naplno, restauraci a penzion U Zběhlíka rozhodně doporučujeme.